چندین نوع از روش آلومینیوم برش و قالب سازی

- Mar 22, 2017-

آلومینیوم خاردار، یک تکه شن و ماسه مکرر از روند خط از آلومینیوم آلومینیوم است، فرایند تولید آن شامل گریس، سندر، بخش شستشو است. آلومینیوم آلومینیومی به طور گسترده ای در صفحات کامپوزیت آلومینیومی، پلاستیکی، قاب آلومینیومی، کابینت خوب و کیفیت ویندوز و درب، تخته سه لا، نشانه ها، نورپردازی، دکوراسیون داخلی و بیرونی، لوازم خانگی، چمدان، هدیه، مبلمان، لوازم الکترونیکی مصرفی و دیگر زمینه ها، صفحات بسیار جذابی است.

آلومینیوم براق به طور کلی به شکل نقاشی مستقیم خط، نقاشی خط، نقاشی موج، سیم مارپیچ، نقاشی نقاشی و غیره تقسیم شده است، در حال حاضر به شما معرفی مختصر در مورد این روش ریخته گری آلومینیوم قلم مو داده می شود:

فرآیند تراش متفاوت است، الگوهای مختلف آلومینیوم براق شده است

آلومینیوم بر روی سطح آلومینیومی با روش های خطی مکانیکی از خطوط مستقیم، برس تمیز کردن سطوح سطح آلومینیوم و نقش دوگانه آلومینیومی تزئینی. خطوط رسم سیم مستقیل و موضوعات قطع شده، اتصالات در دسترس تمیز کردن پارچه یا قلم مو ضد زنگ، از طریق خطوط افقی پیوسته بر روی سطح فلز اصطکاک می شود. قطر سیم فولاد ضد زنگ را تغییر دهید، خطوط موجود در ضخامت های مختلف را تغییر دهید.

دانه های وحشی از جنس آلومینیوم ساخته شده اند: دانه های وحشی آلومینیومی با سرعت بالا تحت برس سیم، آلومینیوم و ورقه های آلومینیومی در اطراف بدون هیچ قاعده و خطوط مشخصی از الگوی آلومینیوم مات.

آلومینیوم رگه ای برش خورده: آلومینیوم براق موج دار به طور کلی در برس و تمیز کردن دانه تولید شده در دستگاه با استفاده از گروه بر روی حرکت محوری غلتک و قلم مو بر روی سطح فلز، قرعه کشی خط موج شفاف.

آلومینیوم چرخش آلومینیومی: آلومینیوم چرخش آلومینیومی مائو ژو یا خمیر نایلون در دستگاه حفاری شیل، استفاده از نفت سفید و کرم پرداخت، چرخش فلزی سطح فلز به دست آمده از یک موضوع، استفاده از پردازش علامت دایره ای تزئینی و شماره گیری کوچک شکل تزئینی .

موضوع آلومینیوم مسطح: آلومینیوم براق یکی از نخ هایی است که روی یک شفت با یک موتور کوچک احساس می شود، بر روی دسکتاپ ثابت می شود، با جداول در امتداد زاویه 60 درجه، چرخش و حرکت خطی پتو های حامل، عرض برشی چرخشی سازگار است موضوع بر روی بافت سطح آلومینیوم.