معرفی مرتبط صفحه 5052 آلومینیوم

- Nov 29, 2020-

صفحه آلومینیوم 5052یک نوع صفحه آلومینیومی نسبتاً رایج است و استفاده از آن در زندگی نیز بسیار گسترده است. به خصوص در صنعت ساختمان نمی توان استفاده از آن را نادیده گرفت.

معرفی صفحه آلومینیوم 5052:

عنصر اصلی آلیاژ صفحه آلومینیوم 5052 منیزیم است ، بنابراین از ویژگی های شکل گیری و پردازش ، مقاومت در برابر خوردگی و قابلیت جوشکاری خوبی برخوردار است. آلیاژ سری AL-Mn که متعلق به نوعی آلومینیوم ضد زنگ است ، کاربردهای گسترده ای دارد. این آلیاژ مقاومت بالایی دارد ، مقاومت خستگی نیز نسبتاً قوی است و با عملیات حرارتی نمی توان آن را تقویت کرد. قابلیت انعطاف پذیری در هنگام سخت شدن کار نیمه سرد ، قابلیت انعطاف پذیری کم در هنگام سخت شدن کار سرد ، مقاومت در برابر خوردگی خوب ، قابلیت جوشکاری خوب ، تراشکاری ضعیف و پرداخت خوب است. می تواند به عنوان قطعات کم بار در محیط های مایع یا گاز استفاده شود.

صفحه آلومینیوم 5052 استفاده:

1.صفحه آلومینیوم 5052یک آلیاژ نسبتاً مفید در صنعت ساخت و ساز است که می تواند برای موادی که به پلاستیکی بالا و قابلیت جوشکاری خوب نیاز دارند ، استفاده شود.

2. علاوه بر این ، اغلب در قطعات ورق فلز وسایل حمل و نقل و کشتی ها ، کنتورها ، براکت ها و پرچ های چراغ های خیابانی ، محصولات سخت افزاری ، محفظه های برقی و غیره نیز استفاده می شود.

3. همچنین از برخی صنایع تولیدی ، مانند ساخت مخازن سوخت هواپیما ، لوله های سوخت ، مواد آلیاژ آلومینیوم هوا فضا و غیره ، که یک ماده آلیاژی ضد زنگ است ، جدائی ناپذیر است.

مزایای صفحه آلومینیوم 5052

صفحه آلومینیوم 5052 متعلق به آلیاژ سری Al-Mg است که دارای مقاومت در برابر خوردگی ، قابلیت جوشکاری عالی و قابلیت کار در برابر سرمای زیاد است.