خصوصیات الگوی ورق آلومینیوم و کاربرد آن

- Mar 22, 2017-

آلومینیوم الگو مواد شایع تر ساختمانی هستند، پردازش فشار آلومینیوم یا آلومینیوم بر روی سطح برای ایجاد الگوهای مختلف، به دست آوردن اثر زیبا و تزئینی و کاربرد در زمینه های مختلف است. با توجه به الگوهای مختلف، پانل های آلومینیومی دانه چوب را می توان سفارشی کرد. با پیشرفت علم و فن آوری، آلومینیوم الگو به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد، به خصوص از نظر دکوراسیون خانه، دارای یک موقعیت برجسته، ویژگی های الگو و طیف استفاده از صفحه آلومینیوم تحت شمارش دقیق برای شما:

ویژگی های الگوی الگوی: صفحات آلومینیوم دانه چوب در بازسازی خانه ها یک طرفه و دو طرفه وجود دارد. ورق آلومینیوم ورقه ای تنها کمی ضعیف است، فقط یک لایه از صفحات آلومینیومی آلیاژ، قیمت های کمی ارزان تر. آلومینیوم دو طرفه آلومینیوم اسپری پشت آلومینیوم رنگ، دو سطح ضد زنگ ضد باکتری بالا مقاوم در برابر آلیاژ آلومینیوم، قدرت بالا است.

برنامه های کاربردی موجود در صفحه آلومینیوم دانه چوب برای دکوراسیون منزل، آشپزخانه، حمام و لامپ اتاق، یک ظاهر طراحی زیبا، ساخت و ساز دقیق تر سخت تر است. در طول ساخت و ساز، سطح پایه الماس آلومینیومی باید تخت خشک شود، ترجیحا ساخته شده با تخته سه لا و کفپوش و جلوگیری از ترک خوردگی و تغییر شکل.

توجه داشته باشید دوم برای رول الگوی پوشش آلومینیوم باید یکنواخت، با فشار قوی چوب چکش چوبی. آلومینیوم الگوی در فرآیند ساخت و ساز به عنوان بلوک های ruoxiaogan طراحی شده، اجتناب از استفاده کامل و گسترده، و یا مستعد به توخالی باز است. در نهایت، چسب شیشه ای عمومی به ورقه های آلومینیوم دانه های چوب مهر و موم مهر و موم شده، بسته حتی زمانی که کامل، خشک سطح باید تمیز باشد، حفظ ضخامت سازگار است.