چگونه برای جلوگیری از اکسیداسیون کویل آلومینیوم

- Nov 23, 2020-

کویل های آلومینیومی به طور گسترده ای در الکترونیک، ساخت و ساز، ماشین آلات و غیره مورد استفاده قرار می گیرند. با این حال، اگر برای مدت طولانی قرار داده شوند، سطح اکسیده می شود و به لکه های سفید تبدیل می شود. پس از تمیز کردن به لکه های سیاه تبدیل خواهند شد که بر استفاده تأثیر می گذارد. چگونه از اکسیداسیون آن جلوگیری کنیم؟

1. محیط ذخیره سازی باید خشک، روشن، تهویه خوب، و غیر خورنده است. با این حال، ذخیره آن با مواد شیمیایی و مواد مرطوب در طول ذخیره سازی به شدت ممنوع است. سعی کنید برای جلوگیری از مکان هایی که نشت باران و برف.

2. تقویت مدیریت روغن نورد، محتوای آب آن باید زیر کنترل 0.04٪، بسته بندی آن باید مهر و موم، و هر رول باید در مقدار مناسبی از desiccant قرار داده شده است.

۳- هنگام انتقال از یک منطقه دمای پایین به منطقه ای با دمای بالا و رطوبت بالا، بسته مهر و موم شده را فوراً باز نکنید. رطوبت شفت چوبی و تخته جعبه جعبه بسته بندی بیش از ۱۸ درصد نیست و دمای کلاف آلومینیومی رنگ بسته بندی بیش از ۴۵ درجه سانتی گراد نیست.

از طریق مقدمه فوق معتقدم هر درک درستی از چگونگی جلوگیری از اکسیداسیون کویل های آلومینیومی دارد. امیدوارم موارد بالا بتواند به شما کمک کند.