انواع صفحه های آلومینیومی طرح دار کدامند؟

- Nov 28, 2020-

کارخانه صفحه آلومینیوم متخصص در تولید کنندگان صفحه آلومینیوم است. طبقه بندی صفحات آلومینیومی طرح دار:

1. صفحه الگوی آلیاژ آلومینیوم پنج تقویت شده صفحه غیرلغزنده پنج تقویت شده به صفحه الگوی آلیاژ آلومینیوم با طرح بید تبدیل شده است. توانایی ضد لغزش خوبی دارد و به طور گسترده ای در طراحی کانال های کف ساختمان استفاده می شود. از آنجا که الگوی سطح صفحه آلومینیوم با توجه به پنج الگوی مقعر و محدب به طور موازی مرتب شده و هر الگو و سایر الگوها با زاویه 60-80 درجه ظاهر می شوند ، این الگو عملکرد عالی ضد لغزش دارد. این نوع صفحه آلومینیومی به طور کلی در چین به عنوان ضد لغزش استفاده می شود که دارای اثر ضد لغزش خوب و قیمت پایین است.

2. ورق آلومینیوم آلیاژ آلومینیوم پوست پرتقال به صفحه آلومینیوم الگوی پوست پرتقال کلاسیک ، ورق آلومینیوم نوع پوست پرتقال ، همچنین به عنوان الگوی حشرات تقسیم می شود. شکل ظاهری آن شبیه الگوی پوست پرتقال است ، بنابراین می توان آن را صفحه آلومینیومی با طرح پوست پرتقال نامید. این یک سری از محصولات است که معمولاً در تهویه هوا و بسته بندی های یخچال استفاده می شود.

3. صفحه الگوی آلومینیوم آلیاژ آلومینیوم قطب نما ، صفحه آلومینیومی بدون لغزش ، که همان نقش پنج دنده را بازی می کند ، اما اغلب استفاده نمی شود

4. صفحه آلومینیومی طرح دار عدسی ، سبکی است که معمولاً از صفحه آلومینیومی ضد لغزش استفاده می شود. اثر ضد لغزش خوبی دارد. این است که عمدتا برای ضد لغزش کانال اتومبیل ضد لغزش کف اتاق ذخیره سازی ضد لغزش کف آسانسور کف کارگاه ضد لغزش.

5- ورق آلومینیوم طرح دار کروی را می توان یک ورق آلومینیوم طرح دار کروی نیم دایره نیز نامید. الگوهای کوچک کروی مانند مرواریدهای کوچک روی سطح ورق آلومینیوم ظاهر می شود ، بنابراین این ورق آلومینیوم می تواند به یک ورق آلومینیوم طرح دار مروارید تبدیل شود. عمدتا در بسته بندی بیرونی استفاده می شود. ظاهر به دلیل الگوی خاص زیباتر است. مقاومت این صفحه آلومینیومی بسیار بیشتر از سایر سری الگوها است.

6. سایر مواد الگوی صفحه آلومینیوم ، مواد الگوی موج ، صفحه الگوی آلومینیوم موج دار ، صفحه آلومینیوم الگوی راه راه ، و می تواند تبدیل به کاشی آلومینیوم ، صفحه آلومینیوم الگوی چوب خیزران ، صفحه الگوی آلومینیوم سه بعدی ، صفحه آلومینیوم الگوی نوار ، صفحه الگوی آلومینیوم سنگفرش صفحه الگوی آلومینیومی الگوی ورق آلومینیوم نوار مثلثی ، ورق آلومینیوم الگوی پروانه و غیره

7. معمولاً از لوله های بسته بندی صفحه آلیاژ آلومینیوم به شکل الماس و یا بسته بندی بیرونی استفاده می شود