کاربرد ورق آلومینیوم برجسته در صنعت خودرو

- Nov 16, 2020-

ورق آلومینیوم برجستهبه محصول آلومینیوم اشاره دارد که پس از پردازش نورد بر اساس ورق آلومینیوم معمولی ، الگوهای مختلفی را در سطح تشکیل می دهد. به دلیل عملکرد عالی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این ماده عمدتا در بسته بندی ، ساخت و ساز ، دیوار پرده و بسیاری از زمینه های دیگر استفاده می شود. صفحه آلومینیوم ، صفحه آلومینیوم برجسته دارای مزایای دوام و مقاومت در برابر سایش ، مقاومت بالا ، الگوی سطح سه بعدی قوی ، ظاهر زیبا و اثر تزئینی قوی است و چشم انداز گسترده ای در بازار دارد.

ماشین برجسته سازی سنتی از نظر فرم نسبتاً ساده است و تنظیم فاصله بین دو غلتک برجسته کاری دشوار است. در فرآیند تولید واقعی ، ضخامت محصولات فرآوری شده متناقض است ، که به تنظیم بین فاصله دو غلتک برجسته نیاز دارد. دستگاه های برجسته موجود معمولاً از یک پیچ برای فشار دادن غلتک برجسته فوقانی استفاده می کنند. تنظیم پیچ زمانبر ، پرزحمت ، کار برای کارگران دشوار ، کارایی کم و کنترل دقیق آن دشوار است. هنگامی که ضخامت صفحه ناهموار است ، محصولات فرآوری شده دارای الگوهای مختلفی در عمق هستند که به طور جدی بر کیفیت محصول تأثیر می گذارد.

مقدارورق آلومینیوم برجستهدر سالهای اخیر برای خودروها در حال افزایش است. ورق آلومینیوم برجسته نه تنها اثر ضد لغزش خوبی دارد ، بلکه دارای سطح روشن ، زنگ زدگی ، عمر طولانی و وزن سبک نیز نیست. مخصوصاً برای حمل و نقل ، کشتی ها و کشتی ها مناسب است و سبک است. مفهوم صرفه جویی در انرژی منجر به ارتقا sheets ورق های آلومینیوم برجسته در ساخت خودرو می شود.

در سالهای اخیر ، روند شهرنشینی تشدید شده است و این کشور به شدت ساخت راه آهن سریع السیر و راه آهن شهری را ارتقا داده است. و تخمیر مداوم موضوع سبک خودرو به مواد سازگار با محیط زیست ، دوام و دوام بیشتری نیاز دارد. آلومینیوم دارای بافت سبک تر ، میزان بازیافت بالا و صرفه جویی در مصرف انرژی است. به طور متوسط ​​، مواد آلومینیومی مورد استفاده در یک وسیله نقلیه 3-5 تن سبک تر از فولاد تیتانیوم خواهد بود. به عنوان ماده ای وسیله نقلیه ، می تواند نیازهای ملی را بهتر برآورده کند. در حال حاضر ، صنعت خودرو به تدریج متوجه&شده است ؛ آلومینیوم را جایگزین&فولاد می کند ، و تقاضای بازار&# 39 برای آلومینیوم در حال افزایش است. کشورهای اروپایی سالهاست که محبوبیت آلومینیوم خودرو را شروع کرده اند ، در حالی که کشور من در سالهای اخیر فقط به تدریج توجه به آلومینیوم خودرو را آغاز کرده است. این امر منجر به ضریب نفوذ آلومینیوم خودرو در کشور من نسبت به کشورهای اروپایی شده است. ثانیا ، هزینه آلومینیوم برای اتومبیل در چین نسبتاً زیاد است. به عنوان مصرف کننده ، آنها نمی توانند هزینه های بیشتری را برای مدتی بپذیرند و مفاهیم مصرف آنها در کوتاه مدت قابل تغییر نیست. این در واقع موانع پیشروی آلومینیوم برای خودروها را افزایش داده است.