آلومینیوم پرده دیوار برای جلوگیری از انحراف رنگی از نقاط

- Mar 22, 2017-

آلومینیوم به دلیل اثر تزئینی با کیفیت عالی و عملی بسیار عالی است، بیشتر و بیشتر به ساخت دکوراسیون دیوار پرده استفاده می شود. با این حال، واقعی دکوراسیون دیوار پرده آلومینیوم، گاهی اوقات برای پدیده رنگ بزرگ منطقه مانند با هم در "erhualian بزرگ" هم، با هم، بسیار زشت faceappeared.

بنابراین، در عمل، چگونه برای جلوگیری از رنگ دیوار پرده آلومینیوم؟

1. با توجه به صنعت آلومینیوم، انتخاب آلومینیوم راست manufacturer.Brand مخفف برای مشتریان در کیفیت محصول آلومینیوم و سرویس تشخیص، اما در روند انتخاب واقعی، تولید کنندگان آلومینیوم باید به thechoose سفرهای میدانی بروید، اطمینان حاصل کرد که محصولات می توانید بیشتری داشته اطمینان که آنها تولید می کنند.

2. آلومینیوم محصولات تمام شده را انتخاب کنید، چرا که محصولات آلومینیوم در فرایند تولید، هنگامی که رنگ نیاز به مدولاسیون، با دسته های مختلف از رنگ است تا به بسیاری از انحراف رنگی می تواند رخ دهد، در نهایت ساخت یک ofaluminium محدوده رنگ دیوار ورق پرده بزرگ است.

3. ورق آلومینیوم و بررسی با دقت زمانی که محتاطانه، در صورت لزوم، از طریق ابزار حرفه ای برای تشخیص انحراف رنگی.

4. نصب و راه اندازی، مطمئن شوید که دو پانل مجاور باید همان رنگ 95٪، ساخت و ساز و دکوراسیون دیدار به اتمام است بستگی دارد در یک محیط متفاوت به بررسی کل دکوراسیون دیوار پرده به عنوان یک کل.

5. سعی کنید برای انتخاب رنگ الکترواستاتیک ساخته شده از آلومینیوم، aluminumcolor آنودایز به نظر می رسد به احتمال زیاد، پس باید دقت در هنگام انتخاب شود.