فویل آلومینیوم معرفی

- Mar 22, 2017-

فویل آلومینیوم به دلیل ویژگی های آن، به طور گسترده ای در صنایع غذایی، نوشابه، سیگار، مواد مخدر، عکاسی، خانواده نیازهای روزانه، مانند، معمولا به عنوان مواد بسته بندی استفاده می شود؛ خازن های الکترولیتی ساخت و ساز مواد، وسایل نقلیه، کشتی ها، خانه ها و سایر مواد عایق. همچنین می توانید با طلا و سیم نقره ای، کاغذ دیواری و انواع لوازم التحریر، چاپ و دکوراسیون نور محصولات صنعتی علامت تجاری و غیره تزئین می شود. در هر یک از این برنامه ها، به طور موثر می تواند به عنوان فویل بسته بندی مواد isused. فویل آلومینیوم فیلم های فلزی نرم، نه تنها با یک رطوبت، مهر و موم شده، سایه، سایش و خوردگی، baoxiang، مزایای استفاده از nonpoisonous و بی مزه، بلکه به دلیل براق سفید ظریف آن، آسان به processa انواع الگوهای زیبا از رنگ است و الگو، و در نتیجه بیشتر به مردم در تمام سنین آسیب پذیر است. به ویژه پس از فویل آلومینیوم و پلاستیک و کاغذ کامپوزیت، کاغذ و قدرت محافظ فویل آلومینیوم، آب بندی حرارتی یکپارچه از افزایش بیشتر پلاستیک به عنوان مواد بسته بندی لازم برای بخار آب، هوا، اشعه ماوراء بنفش و محافظ باکتریایی، قابل استفاده از بازار فویل آلومینیوم گسترش. از آنجا که کالاهای بسته بندی شده از بقیه نور، رطوبت، گاز و دیگر تماس کامل، به طوری که بسته های تحت حفاظت خوب است. به خصوص برای بسته بندی مواد غذایی تلافی، استفاده از چنین مواد فویل کامپوزیت، و یا حداقل مواد غذایی برای بیش ayear خراب است. علاوه بر این، گرمایش و بسته های باز بسیار مناسب است، استقبال مصرف کنندگان.

با بهبود استانداردهای زندگی مردم و توسعه گردشگری، آبجو، نوشابه و نوشیدنی ها دیگر و تقاضا مواد غذایی کنسرو شده در حال افزایش است، این بسته بندی و دکوراسیون مدرن به منظور تسهیل رقابت در بازار های بین المللی مورد نیاز است. به منظور پاسخگویی به نیاز بازار، developeda محافظ خوبی از ورق های پلاستیکی و فویل اسپری و سایر مواد بسته بندی، اما عملکرد کلی خود را نسبت به فرایندهای پوشش و لمینیت را می توان ساخته شده و بهبود یافته است. بنابراین می توان گفت این است که دارای خواص خوب بسیاری از فویل آلومینیوم، مواد بسته بندی مناسب در بسیاری از زمینه ها به طور کامل چشم انداز broadapplication خود را نشان داده.

به منظور بهبود بهره وری از کیفیت محصول نورد و فویل آلومینیوم، فویل آلومینیوم آسیاب مدرن به حجم بزرگ و گسترده ای عرض، سرعت بالا، اتوماسیون از چهار جهت. آلومینیوم فویل مدرن رول آسیاب عرض تا 2200mm یا بیشتر، سرعت نورد بیش از 2000M / دقیقه، حجم بیش از 20T رسیده است. سطح اتوماسیون Correspondingmill تا حد زیادی بهبود، سیستم نصب و راه اندازی جهانی (AGC)، themajority متر شکل نصب شده است (AFC). صنعت فویل آلومینیوم مواجه است یک دوره توسعه با سرعت بالا.