کویل آلومینیومی از پیش آماده شده

تزئینات PE / PVDF کویل های آلومینیومی با روکش رنگی / کویل آلومینیومی آماده شده کویل آلومینیومی روکش دار Yuanlong --- در تولید کویل آلومینیومی روکش دار رنگی برای کاربردهای خارجی و داخلی تخصص دارد. کویل آلومینیومی با روکش رنگی نمکی با ماده ای در برابر اسید عالی است. پوشش به ...

جزئیات محصول

تزئینات PE / PVDF کویل های آلومینیومی با روکش رنگی / کویل آلومینیومی پیش ساخته

کویل آلومینیوم رنگی از جنس آلومینیوم با رنگ آمیزی شده با کارایی بالا

کویل آلومینیومی با روکش رنگی

Yuanlong --- در تولید کویل آلومینیومی با روکش رنگی برای کاربردهای خارجی و داخلی تخصص دارد. کویل آلومینیومی با روکش رنگی نمکی با ماده ای در برابر اسید عالی است. پوشش برای حفظ نور طولانی. این یک سازگار با محیط زیست ، مقاوم در برابر آتش از کویل آلومینیومی با پوشش تزئینی سبز و زیبا است. در ACP ، پانل پرده ، پانل شانه عسل ، کرکره ، سقف و اکثر مناطق دکوراسیون از آن استفاده می شود. ما در پیشرفته ترین تجهیزات پردازش فلز رایانه ای ، پیش درمانی توسط داروهای آلمانی Henkel و Kenema Mittel معرفی کرده ایم. پوشش های PPG با استفاده از رنگ آمیزی ایالات متحده ، سوئد BECKER ، رنگ لیسبری والسپار ایالات متحده. PVDF ، پرفلوروکربن ها را می توان به پوششهای سطحی ، پوشش خود تمیز کننده نانو کانگ وو فلوروکربن ، پلی استر روکش شده ، پوشش اکریلیک تقسیم کرد. با کیفیت عالی و مدیریت پیشرفته ، محصولات ما به یورو ، خاورمیانه ، آمریکای شمالی ، آسیای شرقی صادر شده است. و بسیاری از مناطق و کشورها

با داشتن یک شبکه فروش بزرگ ، شعب و دفاتر دیگری در شهرهای بزرگ داریم. ما با رعایت اصل کیفیت "کیفیت بالاتر از همه ، مشتریان بالاتر از همه" ، ما صمیمانه به شما محصولات کامل و خدمات جامع تری را ارائه می دهیم.

5754 color coated aluminum coil
روکش آلومینیوم

کویل های آلومینیومی با پوشش رنگ Yuanlong اتخاذ مواد معروف brandraw.It شامل چندین طبقه بندی:

پوشش PE (پلی استر)

پوشش PE (پلی استر): پلیمر مولکولی بالا به عنوان مونومر و افزودن آلکیل ، یک پوشش مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش است. با توجه به براقیت روکش ، می توان آن را تشک و براق طبقه بندی کرد. ساختار مولکول جمع و جور ، سطح درخشش و صاف بودن سطح رنگ را ایجاد می کند که باعث می شود چاپ خوبی روی سطح پانل باشد. با ضمانت 8-10 ساله برای مقاومت در برابر آب و هوا ، از آن مخصوص تزئینات داخلی و تابلوی نشانه استفاده می شود.

کویل آلومینیوم با روکش PE رنگ:

کویل آلومینیوم با روکش رنگی Yuanlong PE با رنگهای مناسب PE و کارایی بالای کویل آلومینیوم توسط رولی غلتکی پیشرفته تولید می شود. کلیه پارامترهای عملکرد حداکثر یا بسیار بالاتر از استانداردهای ملی مرتبط است.

عملکرد سیم پیچ رنگی PE

مورد مورد آزمون > استاندارد استاندارد ملی نتیجه آزمایش
1 تفاوت رنگ > ECCA T3 ΔE≤2.0 ΔE≤1.5
2 تفاوت براق > ECCA T2 ≤10 5 پوند
3 ضخامت پوشش > ECCA T1 حداقل 14 میکرومتر µ16 میکرومتر
4 سختی مداد > ASTM D3363 BHB HB
5 خم T > ASTM D4145 T3T T2T
6 چسبندگی > ASTM D3359 درجه 0 درجه 0
7 تأثیر > ASTM D2794 k20kg.cm k20kg.cm
8 مقاومت در برابر آب جوش > GB / T17748 2h بدون تغییر 2h بدون تغییر
9 مقاومت حلال > ASTM D2248 200 بار رنگ باقی مانده است 200 بار رنگ باقی مانده است
10 مقاومت در برابر نمک > ASTM B117 720 hrs≤grade 1 720hrs≤grade 1
11 مقاومت در برابر خاک > GB / T9780 ٪ 5٪
12 حفظ رنگ GB / T16259 600 ساعت △ E≤2.0 E≤2.0
13 سطح براق تضعیف می شود 600 ساعت ≤ درجه 2 600 ساعت ≤ درجه 2
14 گول زدن 600 ساعت بدون تغییر بدون تغییر

پوشش PVDF (فلوئور-کربن)

پوشش PVDF (فلوئور-کربن): ساخته شده از رزین کربن فلوئور ، رنگدانه ، حلال استر ، پس از کباب شدن و پخت درجه حرارت بالا ، رنگ برای خشک کردن فیلم با مقاومت فوق العاده در برابر آب جامد می شود. روکش PVDF همچنین می تواند به عنوان پوشش PVDF و نانومتری PVDF سنتی طبقه بندی شود.
پوشش A.Traditional PVDF ، با KYNAR500 PVDF ، دو یا سه بار برای پوشش دادن و پخت ، دارای خواص خوبی از آنتی اسید ، ضد قلیایی بوده و در آب و هوا و محیط های هولناک از دوام بالایی برخوردار است و مدت 15 سال بدون محو شدن نمی ماند. با توجه به این واقعیت ها ، ما توصیه می کنیم این صفحه برای پوشش دیوارهای خارجی استفاده شود.
پوشش B.Nanometer PVDF ، که با PVDF سنتی متفاوت است ، پوشش واضح است. این ماده حاوی عنصر نانومتر است که می تواند پانل را از آلودگی محافظت کند ، زیرا نانومتر دارای خاصیت تمیز کردن آن است ، از طریق باران یا آب می توان به راحتی از گرد و غبار و آلودگی خلاص شد.

پارامترهای پوشش PVDF PVDF (KYNAR500 PVDF> 70٪)

بسترها: آلومینیوم (AA1100 ، 3003 ، 3004 ، 3105 ، 5006 ، 5052 ، 8011 و غیره) و غیره
ضخامت: 0.08-1.5mm
عرض: 00 1800 میلی متر
قطر هسته کویل: 150 میلی متر ، 405 میلی متر ، 505 میلی متر ، 508 میلی متر ، 510 میلی متر
ضخامت پوشش: PVDF> = POLYESTER 25micron> = 18micron
استاندارد رنگ: E <2 یا="" با="" چشم="" زدن="" به="" چشم="" آشکار="">
سختی مداد: > 2HB
چسب پوشش: کمتر از درجه یک ضربه نیست: هیچ گونه ترک (50 کیلوگرم بر سانتی متر ، ASTMD-2794: 1993)
طول خم: > 100 بار
نقطه جوش:

هیچ گونه اعوجاج و تغییر رنگ (در 99 درجه بیشتر یا کمتر از 1 درجه) وجود ندارد

آب ، سپس 2 ساعت خنک کننده)

خورنده:

در اعماق سطح 5٪ اسید موریاتیک و 5٪ NaCL ، داخلی عمق 2٪ موریاتیک را دارد

اسید و 2 acid NaCL ، پس از 48 ساعت ، بدون تغییر است

کاربرد

ساختمان ، دیوار پرده ، سقف ، پانل ها ، ترانسفورماتورها ، بسته بندی مواد غذایی ، تهویه مطبوع ، کندانسور ، فیلتر هوا ، یخچال ، ماشین لباسشویی ، انرژی خورشیدی ، ساخت خودرو ، ساخت کشتی ، ساخت ماشین آلات ، تجهیزات برقی مانند بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی ، صنایع تولید ماشین آلات ، همچنین می توان در نیروگاهها ، عایقهای ضد خوردگی شیمیایی در صنعت پتروشیمی و غیره مورد استفاده قرار گرفت.

کویل آلومینیوم رنگی از جنس آلومینیوم با رنگ آمیزی شده با کارایی بالا

فرآیند فناوری:

کویل آلومینیوم رنگی از جنس آلومینیوم با رنگ آمیزی شده با کارایی بالا

کیفیت: تجهیزات ، سازمان و فرآیندهای تضمین کیفیت

به منظور اطمینان از کیفیت محصول ، ما آنالایزر طیف Spike اصلی آلمانی ، دستگاه کششی ، سختی ، ردیاب عیب و سایر تجهیزات تست را در اختیار داریم. ما مشارکت کاملی در سیستم کنترل کیفیت ایجاد کرده ایم و گواهینامه سیستم کنترل کیفیت ISO را نیز تصویب می کنیم. در عین حال ما به بهبود روند کنترل کیفیت ادامه می دهیم و به تدریج کیفیت آلومینیوم را بهبود می بخشیم تا از نیازهای مختلف کیفیت مشتری اطمینان حاصل کنیم.

کویل آلومینیوم رنگی از جنس آلومینیوم با رنگ آمیزی شده با کارایی بالا

شرکت آلومینیوم هنان یوان لونگ ، با مسئولیت محدود یک شرکت پیشرو حرفه ای تولید کننده آلومینیوم ، و ما متعهد شده ایم تا یک بستر ایمن تر و مطمئن تر از تجارت و خدمات آلومینیوم برای مشتریان بین المللی بسازیم . و ما می توانیم خدمات یک مرحله ای را ارائه دهیم.

محصول اصلی ما :   صفحات آلومینیومی ، ورق های آلومینیومی ، ورق های برجسته آلومینیومی ، کویل های آلومینیوم ، ورق های آلیاژ آلومینیوم ، نوارهای آلومینیومی ، لوله های لوله ای / آلومینیومی و میله ها / میله های آلومینیومی .

کویل آلومینیوم رنگی از جنس آلومینیوم با رنگ آمیزی شده با کارایی بالا

با ما تماس بگیرید:

تماس با شخص لیندا یانگ
نشانی : شماره 73 جاده بیهوان ، شهر ژنگژو ، استان هنان ، چین
هیچ موبایل. : 0086 13849046880
واتساپ: 0086 13849046880
Wechat 13849046880
آدرس ایمیل : Linda@henanyl.net


به خرید کویل آلومینیومی آماده شده با کارخانه ما خوش آمدید. ما یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان آلومینیوم طلایی در چین هستیم و خدمات خرید آنلاین را به شما ارائه می دهیم. لطفاً از قیمت پایین و خدمات خوب ما لذت ببرید.
Hot Tags: کویل آلومینیومی آماده سازی شده ، چین ، کارخانه ، تولید کنندگان ، تهیه کنندگان ، قیمت پایین

پرس و جو

You Might Also Like